وبلاگ مسجد امام حسین(ع) روستای كیاگهان و دادقانسرا از توابع بخش کومله شهرستان لنگرود با اینكه پروانه ساخت مسجد در سال 1388 اخذ شده بود ولی بدلیل عدم تمكن مالی اهالی روستا و عدم كمك متصدیان امر موفق به ساخت مسجد نشدیم. اما با كوشش و تلاش و برنامه ریزی و همت والای هیات امناء مسجد و همیاران پر تلاش، مسجد در كمتر از یكسال ساخته شد و مورد بهره برداری موقت قرار گرفت. در حال حاضر برای تكمیل آن (ایزوم گام نمودن و سنگ نمای بیرونی و تامین فرش سجاده ای طبقه دوم، سفید كاری) نیاز مبرم به كمك مالی شما عزیزان داریم.لازم بذكر است تاسیس این مسجد در سال 1273 بوده است. از سال 93 تاكنون(فروردین 95) 19 میلیون تومان در 5 مرحله ازطرف اداره اوقاف و خیریه و تبلیغات اسلامی شهرستان لنگرود و استان كمك مالی شده اشت. برای تكمیل مسجد منتظر كمك مالی شما هستیم. شماره حساب جاری نزد بانك سپه املش :142800112005 شماره 16 رقمی عابر بانك سپه :5892101095178055 هر دو شماره حساب بنام مسجد امام حسین(ع) کیاگهان و دادقانسرا می باشد. tag:http://masjedkiagehan92.mihanblog.com 2017-07-19T16:43:20+01:00 mihanblog.com تصاویر بازدید و جلسه ی هماهنگی سرگروهای صالحینپایگاه بسیج با حضور فرمانده حوزه و سر مربی (سه شنبه 27 تیر 96) 2017-07-19T08:58:40+01:00 2017-07-19T08:58:40+01:00 tag:http://masjedkiagehan92.mihanblog.com/post/4091 مدیر وبلاگ مهندس نعمت پیكران مانا نماز جماعت مغرب و عشا و خواندن دعای توسل به امامت حاج اقا کاظمی (سه شنبه 27 تیر96) 2017-07-19T08:50:58+01:00 2017-07-19T08:50:58+01:00 tag:http://masjedkiagehan92.mihanblog.com/post/4090 مدیر وبلاگ مهندس نعمت پیكران مانا سخنرانی بین صلاتین حاج اقا کاظمی در مورد فرا رسیدن شهادت امام جعفر صادق ع و مراسم فردا شب تلاوت یک صفحه ای قرآن مجید  و معنی آن توسط حاج اقا کاظمی خواندن دعای توسل توسط حاج آقا کاظمی   سخنرانی بین صلاتین حاج اقا کاظمی در مورد فرا رسیدن شهادت امام جعفر صادق ع و مراسم فردا شب


تلاوت یک صفحه ای قرآن مجید  و معنی آن توسط حاج اقا کاظمیخواندن دعای توسل توسط حاج آقا کاظمی
   


]]>
شهادت امام جعفر صادق(ع)را به عموم شیعیان جهان تسلیت عرض می نمایم. 2017-07-18T09:49:25+01:00 2017-07-18T09:49:25+01:00 tag:http://masjedkiagehan92.mihanblog.com/post/4089 مدیر وبلاگ مهندس نعمت پیكران مانا

]]>
آثار امام صادق (ع) 2017-07-18T09:38:30+01:00 2017-07-18T09:38:30+01:00 tag:http://masjedkiagehan92.mihanblog.com/post/4088 مدیر وبلاگ مهندس نعمت پیكران مانا   غالب آثار امام (ع) به عادت معهود عصر، كتابت مستقیم خود ایشان نیست و غالبا املای امام (ع) یا بازنوشت بعدی مجالس ایشان است. بعضی از آثار نیز منصوب است و قطعی الصدور نیست. 1- از آثار مكتوب امام صادق (ع) رساله به عبدالله نجاشی (غیر از نجاشی رجالی) است. نجاشی صاحب رجال معتقد است كه تنها تصنیفی كه امام به دست خود نوشته اند همین اثر است. 2- رساله ای كه شیخ صدوق در خصال و به واسطه اعمش از حضرت روایت كرده است شامل مباحث فقه و كلام. 3- كتاب معروف به توحید مفضل، در مباحث خداشن
 غالب آثار امام (ع) به عادت معهود عصر، كتابت مستقیم خود ایشان نیست و غالبا املای امام (ع) یا بازنوشت بعدی مجالس ایشان است. بعضی از آثار نیز منصوب است و قطعی الصدور نیست.

1- از آثار مكتوب امام صادق (ع) رساله به عبدالله نجاشی (غیر از نجاشی رجالی) است. نجاشی صاحب رجال معتقد است كه تنها تصنیفی كه امام به دست خود نوشته اند همین اثر است.

2- رساله ای كه شیخ صدوق در خصال و به واسطه اعمش از حضرت روایت كرده است شامل مباحث فقه و كلام.

3- كتاب معروف به توحید مفضل، در مباحث خداشناسی و رد دهریه كه املاء امام (ع) و كتاب مفضل بن عمر جعفی است.

4- كتاب الاهلیلجه كه آن نیز روایت مفضل بن عمر است و همانند توحید مفضل در خداشناسی و اثبات صانع است و تماما در بحارالانوار مندرج است.

5- مصباح الشریعه و مفتاح الحقیقه كه منسوب به امام صادق (ع) و بعضی از محققان شیعه از جمله مجلسی،‌ صاحب وسایل (حرعاملی) و صاحب ریاض العلما، صدور آن را از ناحیه حضرت رد كرده اند.

6- رساله ای از امام (ع) خطاب به اصحاب كه كلینی در اول روضه كافی به سندش از اسماعیل بن جابر ابی عبدالله نقل كرده است.

7- رساله ای در باب غنائم و وجوب خمس كه در تحف العقول مندرج است.

8- بعضی رسائل كه جابربن حیان كوفی از امام (ع) نقل كرده است.

9- كلمات القصار كه بعدها به آن نثرالدرد نام داده اند كه تماما در تحف العقول آمده است.

10- چندین فقره از وصایای حضرت خطاب به فرزندش امام موسی كاظم (ع) سفیان شوری،‌ عبدالله بن جندب، ابی جعفر نعمان احول، عنوان بصری،‌ که در حلیه الاولیاء و تحف العقول ثبت گردیده است.

# همچنین ادعیه امام صادق (علیه السلام) (الصحیفة الصادقیة و الصادصیة الجامعة): مجموعه ادعیه معتبره ای است که از دو امام بزرگوار پنجم و ششم (علیهماالسلام) در کتب روایی شیعه وارد شده و دانشگاه امام صادق (ع) آن را به مناسبت بیستمین سالگرد تأسیس دانشگاه همزمان با میلاد مسعود نبی اکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) منتشر کرده است.


امام و فقه اسلامی

ـ فقه شیعه امامیه كه به فقه جعفری مشهور است منسوب به جعفر صادق (ع) است. زیرا قسمت عمده احكام فقه اسلامی بر طبق مذهب شیعه امامیه از آن حضرت است و آن اندازه كه از آن حضرت نقل شده است از هیچ یك از (ائمه) اهل بیت علیهم السلام نقل نگردیده است. اصحاب حدیث اسامی راویان ثقه كه از او روایت كرده اند به 4000 شخص بالغ دانسته اند.

ـ در نیمه اول قرن دوم هجری فقهای طراز اولی مانند ابوحنیفه و امام مالك بن انس و اوزاعی و محدثان بزرگی مانند سفیان شوری و شعبه بن الحجاج و سلیمان بن مهران اعمش ظهور كردند. در این دوره است كه فقه اسلامی به معنی امروزی آن تولد یافته و روبه رشد نهاده است. و نیز آن دوره عصر شكوفایی حدیث و ظهور مسائل و مباحث كلامی مهم در بصره و كوفه بوده است.

ـ حضرت صادق (ع) در این دوره در محیط مدینه كه محل ظهور تابعین ومحدثان و راویان و فقهای بزرگ بوده، بزرگ شد، اما منبع علم او در فقه نه «تابعیان» و نه «محدثان» و نه «فقها» ی آن عصر بودند بلكه او تنها از یك طریق كه اعلاء و اوثق طرق بود نقل می كرد و آن همان از طریق پدرش امام محمد باقر (ع) و او از پدرش علی بن الحسین (ع) و او از پدرش حسین بن علی (ع) و او از پدرش علی بن ابیطالب (ع) و او هم از حضرت رسول (ص) بود و این ائمه بزرگوار در مواردی كه روایتی از آباء طاهرین خود نداشته باشند خود منبع فیاض مستقیم احكام الهی هستند.

مزار شریف امام صادق در بقیع


]]>
فضایل امام جعفر صادق (ع) بمناسبت فرارسیدن شهادت امام همام 2017-07-18T09:37:54+01:00 2017-07-18T09:37:54+01:00 tag:http://masjedkiagehan92.mihanblog.com/post/4087 مدیر وبلاگ مهندس نعمت پیكران مانا مناقب آن حضرت بسیار است كه به اختصار از آنها یاد می ‏كنیم. فضایل امام صادق بیش از آن است كه بتوان ذكر كرد. جمله ای از مالك بن انس امام مشهور اهل سنت است كه: «بهتر از جعفر بن محمد، هیچ چشمی ندیده، هیچ گوشی نشنیده و در هیچ قلبی خطور نكرده است.» از ابوحنیفه نیز این جمله مشهور است كه گفت: «ما رأیت افقه من جعفر بن محمد» یعنی: «از جعفر بن محمد، فقیه تر ندیدم.» و اگر از زبان خود آن حضرت بشنویم ضریس می گوید: امام صادق در این آیة شریفة: كل شیء هالك الا وجهه، یعنی: «هر چیز فانی استمناقب آن حضرت بسیار است كه به اختصار از آنها یاد می ‏كنیم. فضایل امام صادق بیش از آن است كه بتوان ذكر كرد. جمله ای از مالك بن انس امام مشهور اهل سنت است كه: «بهتر از جعفر بن محمد، هیچ چشمی ندیده، هیچ گوشی نشنیده و در هیچ قلبی خطور نكرده است.» از ابوحنیفه نیز این جمله مشهور است كه گفت: «ما رأیت افقه من جعفر بن محمد» یعنی: «از جعفر بن محمد، فقیه تر ندیدم.» و اگر از زبان خود آن حضرت بشنویم ضریس می گوید: امام صادق در این آیة شریفة: كل شیء هالك الا وجهه، یعنی: «هر چیز فانی است جز وجه خدای متعال،» فرمود: «نحن الوجه الذی یوتی الله منهم» یعنی «ماییم آیینه ای كه خداوند از آن آیینه شناخته می شود.» بنابراین امام صادق (ع) فرموده است او آیینه ذات حق تعالی است.

شیخ مفید در ارشاد مى‏نویسد: علومى كه از آن حضرت نقل كرده‏ اند به اندازه ‏اى است كه ره توشه كاروانیان شد و نامش در همه جا انتشار یافت. دانشمندان در بین ائمه (ع) بیشترین نقل ها را از امام صادق روایت كرده ‏اند. هیچ یك از اهل آثار و راویان اخبار بدان اندازه كه از آن حضرت بهره برده ‏اند از دیگران سود نبرده ‏اند. محدثان نام راویان موثق آن حضرت را جمع كرده ‏اند كه شماره آنها، با صرف نظر از اختلاف در عقیده و گفتار، به چهار هزار نفر مى‏رسد.

بیشترین حجم روایات، احادیثی است كه از امام صادق (ع) نقل شده است، اهمیت معارف منقول از جعفر بن محمد (ص) به میزانی است كه شیعه به ایشان منسوب شده است: ”شیعه جعفری“. كمتر مسئله دینی (اْعم از اعتقادی، اخلاقی و فقهی) بدون رجوع به قول امام صادق (ع) قابل حل است. كثرت روایات منقول از امام صادق (ع) به دو دلیل است:

یكی اینكه از دیگر ائمه عمر بیشتری نصیب ایشان شد و ایشان با شصت و پنج سال عمر شیخ الائمه محسوب می شود (148 – 83 هجری)، و دیگری كه به مراتب مهمتر از اولی است، شرائط زمانی خاص حیات امام صادق (ع) است. دوران امامت امام ششم مصادف با دوران ضعف مفرط امویان، انتقال قدرت از امویان به عباسیان و آغاز خلافت عباسیان است. امام با حسن استفاده از این فترت و ضعف قدرت سیاسی به بسط و اشاعه معارف دینی همت می گمارد. گسترش زائدالوصف سرزمین اسلامی و مواجهه اسلام و تشیع با افكار، ادیان، مذاهب و عقاید گوناگون اقتضای جهادی فرهنگی داشت و امام صادق (ع) به بهترین وجهی به تبیین، تقویت و تعمیق “هویت مذهبی تشیع” پرداخت. از عصر جعفری است كه شیعه در عرصه های گوناگون كلام، اخلاق، فقه، تفسیر و… صاحب هویت مستقل می شود. عظمت علمی امام صادق (ع) در حدی است كه ائمه مذاهب دیگر اسلامی از قبیل ابوحنیفه و مالك خود را نیازمند به استفاده از جلسه درس او می یابند. مناظرات عالمانه او با ارباب دیگر ادیان و عقاید نشانی از سعه صدر و وسعت دانش امام است. اهمیت این جهاد فرهنگی امام صادق (ع) كمتر از قیام خونین سید الشهداء (ع) نیست.]]>
زندگینامه امام جعفر صادق(ع) 2017-07-18T09:36:42+01:00 2017-07-18T09:36:42+01:00 tag:http://masjedkiagehan92.mihanblog.com/post/4086 مدیر وبلاگ مهندس نعمت پیكران مانا نام: جعفر (به معنى نهر جارى پرفایده) كنیه: ابو عبداللّه لقب: صادق پدر: حضرت محمد بن على (ع) مادر: معروف به ام فروه، دختر قاسم بن محمد بن ابى بكر تاریخ ولادت: یكشنبه 17 ربیع الاول ، سال 83 هجرى مكان ولادت: مدینه مدت عمر مبارک : 65 سال علت شهادت: مسمومیت قاتل ملعون: منصور دوانیقى (خلیفه عباسى) زمان شهادت: یكشنبه 25 شوال ، سال 148 هجرى مدفن مطهر: قـبـر شریفش در قبرستان بقیع (واقع در مدینه منوره) در كنار قبر پدر و جدّ و عمویش امام حسن مجتبى (علیه السلام) مى باشد.  
نام: جعفر (به معنى نهر جارى پرفایده)
كنیه: ابو عبداللّه لقب: صادق
پدر: حضرت محمد بن على (ع)
مادر: معروف به ام فروه، دختر قاسم بن محمد بن ابى بكر

تاریخ ولادت: یكشنبه 17 ربیع الاول ، سال 83 هجرى

مكان ولادت: مدینه مدت عمر مبارک : 65 سال
علت شهادت: مسمومیت قاتل ملعون: منصور دوانیقى (خلیفه عباسى)

زمان شهادت: یكشنبه 25 شوال ، سال 148 هجرى

مدفن مطهر: قـبـر شریفش در قبرستان بقیع (واقع در مدینه منوره) در كنار قبر پدر و جدّ و عمویش امام حسن مجتبى (علیه السلام) مى باشد.
 


امام جعفر صادق (ع) در پگاه روز جمعه یا دوشنبه هفدهم ربیع الأول سال 80 هجرى، معروف به سال قحطى، در مدینه دیده به جهان گشود. اما بنا به گفته شیخ مفید و كلینى، ولادت آن حضرت در سال 83 هجرى اتفاق افتاده است. لیكن ابن طلحه روایت نخست را صحیح ‏تر میداند و ابن خشاب نیز در این باره گوید: چنان كه ذراع براى ما نقل كرده، روایت نخست، سال 80 هجرى، صحیح است. وفات آن امام (ع) در دوشنبه روزى از ماه شوال و بنا به نوشته مؤلف جنات الخلود در 25 شوال و به روایتى نیمه ماه رجب سال 148 هجرى روى داده است. با این حساب مى‏توان عمر آن حضرت را 68 یا 65 سال گفت كه از این مقدار 12 سال و چند روزى و یا 15 سال با جدش امام زین العابدین (ع) معاصر بوده و 19سال با پدرش و 34 سال پس از پدرش زیسته است كه همین مدت، دوران خلافت و امامت آن حضرت به شمار میآید و نیز بقیه مدتى است كه سلطنت هشام بن عبد الملك، و خلافت ولید بن یزید بن عبد الملك و یزید بن ولید عبد الملك، ملقب به ناقص، ابراهیم بن ولید و مروان بن محمد ادامه داشته است.

كنیه مادر امام (ع) را ام فروه گفته ‏اند. برخى نیز كنیه او را ام القاسم نوشته و اسم او را قریبه یا فاطمه ذكر كرده ‏اند. كنیه آن حضرت ابو عبد الله بوده است و این كنیه از دیگر كنیه ‏هاى وى معروف‏تر و مشهورتر است. محمد بن طلحه گوید: برخى كنیه آن حضرت را ابو اسماعیل دانسته ‏اند. ابن شهر آشوب نیز در كتاب مناقب می ‏گوید: آن حضرت مكنى به ابو عبد الله و ابو اسماعیل و كنیه خاص وى ابو موسى بوده است.

لقب امام صادق (ع)
آن حضرت القاب چندى داشت كه مشهورترین آنها صادق، صابر، فاضل و طاهر بود. از آنجا كه وى در بیان و گفتار راستگو بود، او را صادق خواندند.
]]>
برنامه ختم سوره انعام درمنزل شهید کودکپور( روز دوشنبه 25 تیر ماه 96) 2017-07-18T05:08:15+01:00 2017-07-18T05:08:15+01:00 tag:http://masjedkiagehan92.mihanblog.com/post/4085 مدیر وبلاگ مهندس نعمت پیكران مانا این برنامه از به پیشنهاد طرف هیات امنای مسجد و پایگاه بسیج فاطمه الزهرای کیاگهان و هماهنگی با خانواده ی شهید کودکپور و تعداد ی از خواهران روستای کیاگهان در عصر روز دوشنبه 25 تیر ماه 96 در منزل شهید کودکپور برگزار شد.حضور خواهران شهید کودکپور در این مراسمبرای سلامتی خانواده ی شهد کودکپور و همه ی دست اندرکاران و شرکت کنندگان این برنامه ی خوب  قرآنی و همچنین برای شادی روح شهید کودکپور و برادر و پدر و مادرش صلوات

این برنامه از به پیشنهاد طرف هیات امنای مسجد و پایگاه بسیج فاطمه الزهرای کیاگهان و هماهنگی با خانواده ی شهید کودکپور و تعداد ی از خواهران روستای کیاگهان در عصر روز دوشنبه 25 تیر ماه 96 در منزل شهید کودکپور برگزار شد.

حضور خواهران شهید کودکپور در این مراسم
برای سلامتی خانواده ی شهد کودکپور و همه ی دست اندرکاران و شرکت کنندگان این برنامه ی خوب  قرآنی و همچنین برای شادی روح شهید کودکپور و برادر و پدر و مادرش صلوات]]>
برگزاری کلاس اموزش قران درتمام سطوح در بقعه آقا سید محمد (سفید آستانه) لنگرود زیر نظر استاد حق پرست 2017-07-17T07:40:50+01:00 2017-07-17T07:40:50+01:00 tag:http://masjedkiagehan92.mihanblog.com/post/4084 مدیر وبلاگ مهندس نعمت پیكران مانا]]>
برگزاری کلاس اموزش قران درتمام سطوح در بقعه آقا سید محمد (سفید آستانه) لنگرود زیر نظر استاد حق پرست 2017-07-17T07:40:50+01:00 2017-07-17T07:40:50+01:00 tag:http://masjedkiagehan92.mihanblog.com/post/4082 مدیر وبلاگ مهندس نعمت پیكران مانا


]]>
کسب مقام سومی آقای ابوالفضل زاهدی از روستای داداقانسرا در مسابقات کشوری و راهیابی به تیم ملی 2017-07-17T07:36:26+01:00 2017-07-17T07:36:26+01:00 tag:http://masjedkiagehan92.mihanblog.com/post/4081 مدیر وبلاگ مهندس نعمت پیكران مانا کسب مقام سومی آقای ابوالفضل زاهدی از روستای داداقانسرا در مسابقات کشوری و راهیابی به تیم ملی این مسابقات در شهر کرد برگزار شد ما نیز به نوبه خود این موفقیت را به ایشان و خانواده محترمشان تبریک و تهنیت عرض می نماییم

کسب مقام سومی آقای ابوالفضل زاهدی از روستای داداقانسرا در مسابقات کشوری و راهیابی به تیم ملی این مسابقات در شهر کرد برگزار شد


ما نیز به نوبه خود این موفقیت را به ایشان و خانواده محترمشان تبریک و تهنیت عرض می نماییم
]]>
تصاویر برگزاری کلاس قرآن زیرنظر استاد کاظمی روحانی مسجد بعد ازاقامه نماز جماعت مغرب و عشاء (یک شنبه 25 تیرماه 96) 2017-07-17T07:31:30+01:00 2017-07-17T07:31:30+01:00 tag:http://masjedkiagehan92.mihanblog.com/post/4080 مدیر وبلاگ مهندس نعمت پیكران مانا

]]>
اهدای جوایز به 5 نفراز خواهران نوجوان بسیجی که در مسابقه فرهنگی ورزشی بقعات متبرکه اداره اوقاف شهرستان لنگرودمقام اول را کسب نمودند 2017-07-17T06:49:40+01:00 2017-07-17T06:49:40+01:00 tag:http://masjedkiagehan92.mihanblog.com/post/4079 مدیر وبلاگ مهندس نعمت پیكران مانا این مسابقه در روز پنجشنبه 22 تیرماه 96 در بقعه آشخ اولیای شلمان از توابع شهرستان لنگرود با حضور10 تیم ازبقعات مختلف در سطح شهرستان برگزار گردیدتقدیرو تشکر از سرپرست تیم خواهر شهید محمد جواد جوادیدر این مراسم به 5 تن ازدختران زیر 12 سال که دراین مسابقه شرکت نموده بودند جوایزی ازطرف ادراه اوقاف شهرستان لنگرود و همچنین هدایایی ازطرف پایگاه بسیج خواهران فاطمه الزهرای کیاگهان اهدا گردیداسامی 5 نفر از دختران شرکت کننده در این مسابقات:خانم ستایش ارشدخانم مریم جوادیخانم فاطمه خسرویخانم کوثر رضاییخان
این مسابقه در روز پنجشنبه 22 تیرماه 96 در بقعه آشخ اولیای شلمان از توابع شهرستان لنگرود با حضور10 تیم ازبقعات مختلف در سطح شهرستان برگزار گردید
تقدیرو تشکر از سرپرست تیم خواهر شهید محمد جواد جوادیدر این مراسم به 5 تن ازدختران زیر 12 سال که دراین مسابقه شرکت نموده بودند جوایزی ازطرف ادراه اوقاف شهرستان لنگرود و همچنین هدایایی ازطرف پایگاه بسیج خواهران فاطمه الزهرای کیاگهان اهدا گردیداسامی 5 نفر از دختران شرکت کننده در این مسابقات:
خانم ستایش ارشد
خانم مریم جوادی
خانم فاطمه خسروی
خانم کوثر رضایی
خانم فاطمه سعادتی

سرپرست تیم 5 نفره سرکار خانم فرشته جوادی

]]>
نماز جماعت مغرب و عشا و قرائت یک صفحه ای قران مجید همرا با معنی ان به امامت حاج اقا کاظمی (یک شنبه 25 تیر96) 2017-07-17T06:40:26+01:00 2017-07-17T06:40:26+01:00 tag:http://masjedkiagehan92.mihanblog.com/post/4078 مدیر وبلاگ مهندس نعمت پیكران مانا سخنرانی بین صلاتین حاج اقا کاظمی در مورد موفقیت برادر زاهدی و راه یابی به تیم ملی همچنین درخشش دختران نوجوان زیر 12 سال و کسب مقاوم اول در مسابقات فرهنگی ورزشی بقعات تابعه شهرستان لنگرود تلاوت یک صفحه ای قرآن مجید  توسط برادر بسیجی نعمت پیکران و معنی آن توسط برادر بسیجی فرهاد فرجی    سخنرانی بین صلاتین حاج اقا کاظمی در مورد موفقیت برادر زاهدی و راه یابی به تیم ملی همچنین درخشش دختران نوجوان زیر 12 سال و کسب مقاوم اول در مسابقات فرهنگی ورزشی بقعات تابعه شهرستان لنگرود
تلاوت یک صفحه ای قرآن مجید  توسط برادر بسیجی نعمت پیکران و

معنی آن توسط برادر بسیجی فرهاد فرجی

   


]]>
تصاویر کلاس اموزش قرآن زیر نظر استاد سرکار خانم استوی (یکشنبه 25 تیرماه 96) 2017-07-17T06:30:04+01:00 2017-07-17T06:30:04+01:00 tag:http://masjedkiagehan92.mihanblog.com/post/4077 مدیر وبلاگ مهندس نعمت پیكران مانا تصویربقعه متبرکه اقا سید علی کیاء کیاگهاناین کلاس آموزشی روزهای یکشنبه هر هفته راس ساعت 4 تا 6 عصر در بقعه آقا سید علی کیاء کیاگهان و حسینیه مسجد امام حسین ع کیاگهان و دادقانسرا بر گزار میگردد.
تصویربقعه متبرکه اقا سید علی کیاء کیاگهاناین کلاس آموزشی روزهای یکشنبه هر هفته راس ساعت 4 تا 6 عصر در بقعه آقا سید علی کیاء کیاگهان و

حسینیه مسجد امام حسین ع کیاگهان و دادقانسرا بر گزار میگردد.


]]>
کلاس شناخت مواد مخدر پیشگیری از اعتیاد و راههای مقابله با آن دیشب بعد ازاقامه نماز جماعت در مسجد امام حسین ع برگزار شد(24تیر 96) 2017-07-16T07:15:48+01:00 2017-07-16T07:15:48+01:00 tag:http://masjedkiagehan92.mihanblog.com/post/4076 مدیر وبلاگ مهندس نعمت پیكران مانا این کلاس آموزشی که به همت هیات امنای مسجد و پایگاه بسیج روستای کیاگهان و دادقانسرا و بعد از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء برگزار گردید جناب سروان وحیدی کارشناس آموزش مواد مخدر دراستان گیلان و با پیگیریبرادر ابراهیم علیزاده از نیروهای با خلاص نیروی انتظامی صورت گرفت.دراین کلاس آموزش استاد وحیدی با بکارگیری از دستگاه ویدئوپروژکتور و نشان دادن فیلم و تصاویر و توضیحات بسیار مفید و خوبی را برای بیدار کردن خانواده ها ارائه دادند که مورد استفاده ی حاضران قرار گرفت.نماز جماعت دیشب مسجد به امامت حاج آقا این کلاس آموزشی که به همت هیات امنای مسجد و پایگاه بسیج روستای کیاگهان و دادقانسرا و بعد از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء برگزار گردید جناب سروان وحیدی کارشناس آموزش مواد مخدر دراستان گیلان و با پیگیریبرادر ابراهیم علیزاده از نیروهای با خلاص نیروی انتظامی صورت گرفت.دراین کلاس آموزش استاد وحیدی با بکارگیری از دستگاه ویدئوپروژکتور و نشان دادن فیلم و تصاویر و توضیحات بسیار مفید و خوبی را برای بیدار کردن خانواده ها ارائه دادند که مورد استفاده ی حاضران قرار گرفت.

نماز جماعت دیشب مسجد به امامت حاج آقا کاظمی امام جماعت مسجد 

و تلاوت پایانی قرآن مجید درنماز جماعت دیشب توسط برادر بسیجی سجاد سهرابی

و اینم کلاس آموزشی شناخت

مواد مخدر و راههی پیشگیری انها
]]>